Про нас

Головна / Про нас

Туристична агенція «SUNMORIS» використовує в своїй роботі базу турів, яка оновлюється в режимі он-лайн.

Ми професійно оцінюємо всі пропозиції і для своїх клієнтів відбираємо тільки найкращі від перевірених туроператорів України. Ми ретельно вивчаємо особливості готелів і курортів під час інформаційних турів, постійно підвищуємо свою кваліфікацію. Тому з маси варіантів відпочинку ми допоможемо Вам вибрати найбільш якісні, порадимо готелі, які бачили самі, і надамо повний обсяг інформації по кожному туру.

Основний принцип роботи нашого агентства – задовольнити всі потреби клієнта, забезпечуючи якісний і комфортний відпочинок. У нашій компанії Ви можете не тільки замовити готовий турпакет, а й забронювати готель в будь-якій точці світу, придбати страховку, а також забронювати і купити авіаквитки в усіх напрямках.

Подорожі з «SUNMORIS» – це відпочинок без кордонів, проблем і стресів. У нашій особі ви знайдете саме те професійне агентство, яке давно шукали!

Наші пропозиції

Завжди в тренді

Ми компанія, котра завжди підбирає найкращі тури для наших клієнтів, прислуховується до всіх побажань і з радістю допомагає з оформленням документів. Готові до відпустки?

0 напрямків
0 років на ринку
0 партнерів
0 клієнтів
0 гарячих турів

Наші переваги

Чому саме ми

Ми продаємо людям подорожі, про які вони мріють. Ми раді дарувати людям щастя. Нашими принципами є чесність, надійність, і професіоналізм. Ми зробимо все, щоб Ви отримали незабутній відпочинок і масу позитивних емоцій.

Унікальні маршрути

Набридли витоптані туристами маршрути? Ми сплануємо Вам шлях в найпотаємніші куточки Європи та Азії.

Лояльні ціни

Ми плануємо всі тури так, щоб Ви отримали кращий відпочинок за мінімальну вартість.

Сервіс 24/7

Наші менеджери з Вами на зв’язку 24/7 до і під час туру, щоб зробити Вашу відпустку незабутньою.

Команда професіоналів

Завжди чекаємо на Вас

Слідкуйте за новинками